niedziela, 18 listopada 2012

Inspirowane Marilyn

Nie należy się dziwić, że Marilyn jest niegasnącym źródłem inspiracji. Jej wizerunek jest na tyle pożądany przez miliony kobiet na świecie, że co jakiś czas możemy podziwiać (bądź być zniesmaczeni) kolejną sesją, stylizacją czy też reklamą do Monroe nawiązującą. Poniżej kilka przykładów.

Christina Aguilera i jej reklama perfum:Odmieniona Lisa Marie Presley 
Dla niedowiarków - tak, makijaż potrafi zdziałać cuda!


Jenna Jameson 
Nie lubię takiego przekształcania wizerunku Marilyn w stronę wulgarności. Scarlett Johansson

+ oryginały
I reklama:


Madonna

Kate MossSesja ,,Modern Marilyn"
Lindsay Lohan


I Marilyn:
5 komentarzy:

 1. Najbardziej podoba mi się Scarlett - chyba jedyna, która postawiła na naturalność. A 1. zdjęcia Lohan jest po prostu paskudne - dziwie się, że ujrzało światło dzienne. Nie przypomina ani siebie, ani tym bardziej Marilyn. Wygląda raczej jak Sarah Jessica Parker ( wcale nie twierdze, że Sarah jest paskudna, bo bardzo ją lubię i jej oryginalny wygląd)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie rozumiem tej całej sesji Lohan, moim zdaniem wygląda bardzo niekorzystnie. Co jak co mam jeszcze zdjęcia na 2 część tego posta i tam bywa jeszcze gorzej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie najsłabiej wypadła Christina Aguilera - zdjęcia, pozy, makijaż i fryzura - wszystko jest sztuczne, przerysowane, plastikowe i takie... "tanie" :/ Tandetne po prostu.

  Scarlett Johansson z kolei bardzo mi się podoba - jest naturalnie piękna, dziewczęca i urocza. W dodatku ma cudowne kobiece kształty i prześliczne usta... Uwielbiam ją!

  OdpowiedzUsuń
 4. Praktycznie wszystko poza Scarlett jest okropnie przerysowane.
  MM inspirowała, inspiruje i inspirować będzie. Z jednej strony nie to zachwyca, z drugiej denerwuje taka instrumentalizacja. Może dlatego że częściej patrzy się na MM od tej seksualnej strony? I chyba dlatego Scarlett mi się podoba, bo przedstawia seksapil, a nie sam seks.

  OdpowiedzUsuń
 5. Merlin jest, była i bd wzorcem dla wielu kobiet, które starają się ją naśladować. Niestety czasem nieudolnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...